Geslaagde leerlingen CSV Het Perron Veenendaal

 

VMBO Theoretische leerweg

EDERVEEN: Olav van de Haar.

ELST: Daan van der Hoeven.

LIENDEN: Nienke van den Berg, Samira Serghini, Bjorn van Soest.

OVERBERG: Gerwin Bronkhorst

RHENEN: Lisa van Ingen, Robin de Vries.

VEENENDAAL: Bart Bené, Vincent Droog, Dorien van Geerenstein, Jeroen Gijsbertsen, Robin Haverdings, Melissa Henzen, Rik van Hunen, Anita Imminkhuizen, Luca de Jager, Anoeska de Jong, Barend van Kooten, Nadia Looijen, Timothy Meijer, Kane Ouwehand, Daan Reede, Matthijs Robbertsen, Emma Slotboom, Bo van Verseveld, Mauro Waaijenberg, Maaike van de Weerdhof, Olaf Weima, Robin Wittenberg, Lars van Zadelhoff, Chiara van der Zijden.

 

VMBO GL Bouwen, wonen en interieur

VEENENDAAL: Emily Wortman.

 

VMBO GL Produceren, installeren en energie

VEENENDAAL: Bart van Velthuizen

 

VMBO KBL Bouwen, wonen en interieur

ELST: Zoë Meeuwisse.

INGEN: Thomas Mulder.

RHENEN: Sven van den Brink, Bas van de Sluis.

VEENENDAAL: Roy van den Brink, Danny Honders, Femke de Jong, Dominique Rodenburg, Luuk Willemsen.

 

VMBO KBL Economie en ondernemen

ELST: Jimmie Vent, Menno Westbroek.

SCHERPENZEEL: Cinnan Çildir.

VEENENDAAL: Zohra Bourhaiel, Hatun Çetin, Sonja Diepeveen, Angela van Garderen, Tess Gerritsen, Mohammed Hassan, Jeremine Hato, Sabir Iabkrimen, Waïl Kada, Jaimee Louis, Fabiënne Nijhuis, Danny Ordelman, Julia Ruland, Dilara Sabuncu, Esmee van de Scheur, Timo Schrauwers, Jasper Verhaal, Iman Younas.

WOUDENBERG: Aniek de Smit.

 

VMBO KBL Mobiliteit en transport

LIENDEN: Sven Doornenbal, Bas Sterrenberg.

RHENEN: Joran Rijksen.

VEENENDAAL: Naomi Bleijenberg, Damian van Harn, Martijn Lodder, Brian Meijvogel, Sven van Os, Daan Quint, Michael Wiertz.

 

VMBO KBL Produceren, installeren en energie

OVERBERG: Cees Hartevelt.

VEENENDAAL: Stijn van den Berg, Lars Eijkelboom, Justin Kalkman, Bas Pelle, Steven Septer, Michael Solleveld.

 

VMBO KBL Zorg en welzijn

AMERONGEN: Wyona van den Brink.

EDE: Kim van Ruiswijk.

Elst: Tim van Beek, Suzanne Proost.

RHENEN: Sanne Lodder, Sahra Mahamed, Laura van de Scheur, Manon van Zanten.

VEENENDAAL: Abdi Aadan Hirsi, Roien Afshar, Angela van Amerongen, Xandra Beneker, Chalisa Bouzed, Matthijs Broekhuizen, Kaithlin Cameron, Tessa Davelaar, Babette Diepeveen, Loïs Diepeveen, Nathalie Diepeveen, Nadia Douna, Faissal El Fakiri, Lisa Fledderus, Kaylee Heikamp, Shannen Heikamp, Belicia Henken, Larissa van den Heuvel, Iris Hooijmans, Linda Huibers, Nina Ipskamp, Britt Kortes, Naomi van Ledden, Sander Maring, Fabiënne van Mourik, Linda van Mourik, Marjolein van Neerbos, Kevin Nijdam, Irene Pater, Tessa Pol, Chelsey Regard, Romée Roelofsen, Romy Samson, Jip Schipper, Anne Slok, Nou-An Soekimo, Kevin Versteeg, Lijon van Voorthuizen, Anouk Voos, Susan van Westrenen.

 

VMBO BBL Bouwen, wonen en interieur

ACHTERBERG: Wilco Verwoerd.

ELST: Maikel Laponder.

OVERBERG: Mark Hardeman.

RHENEN: Timo Jansen.

VEENENDAAL: Kevin Kalkhoven, Sonja van Schalm, Youri van Weelde.

 

VMBO BBL Produceren, installeren en energie

AMERONGEN: Christiaan Schrik.

 

VMBO BBL Vakmanschapsroute Techniek

ACHTERBERG: Luuk Wurster.

EDE: Ayoub El Hamdaoui.

ELST: Remco van de Weerdhof.

INGEN: Rinus Weggen.

LUNTEREN: Sibren van Setten.

VEENENDAAL: Nils Adriaansz, Marcello Briene, Berkay Çayirci, Ilkay Çayirci, Johan Geven, Tobias de Gier, Mohammed Hassan Mario, Joey Hopman, Mike van der Meijden, Stan Montenij, Raymon Roelofs, Dennis van Schenkhof, Delano Spies, Bram van Spriel, Joost van Stempvoort, Jonah Teunissen.

 

VMBO BBL Vakmanschapsroute Economie

EDE: Jesse van Kampen, Dylan de Rooij.

VEENENDAAL: Farah Aarrass, Mohamed El Abdouni, Yonis Ali, Aysegül Altin, Sergio Alves Rodrigues, Bilal Bennar, Noah van de Bovenkamp, Marianne de Gooijer, Samir Hamadouche, Mohamed Jama, Priscella Opperman, Huub van Schuppen.

 

VMBO BBL Vakmanschapsroute Zorg en Welzijn

ELST: Demi Jongsma, Esther Klomp.

LEERSUM: Joëlle de Boorder.

LIENDEN: Merle Gerritsen.

RHENEN: Ridouan van Willigen.

SCHERPENZEEL: Mandy Berkhof.

VEENENDAAL: Moenia Adnane, Bas Bakker, Danique van Blijderveen, Kaj van de Bovenkamp, Joscha van den Brink, Janita Davelaar, Sofie Fleur Dekker, Shana Delil, Manisha Doornenbal, Elleke Drost, Anouk van Ee, Safae Es-Salki, Eva Heikamp, Fleur Hooijmans, Büsranur Karakaya, Rowan Kok, Christine de Koning, Maj-Britt Kulik, Angela de Leeuw, Waiki Lin, Omaima El Moussaoui, Jennifer Noory, Mohamed Saoud, Ilse van Sloten, Sandra Szulik, Tameka van der Velde, Julio Velders.

 

Getuigschrift Praktijkonderwijs

AMERONGEN: Tanisha van der Tuin

ELST: Tanisha Kirindongo

INGEN: Tom Maaijer

OCHTEN: Marsha Vermeer

OPHEUSDEN: Desiree Struik.

RHENEN: Romy Kuijer, Mike Roelofsen, Ralph Sanders .

TIENHOVEN: Bob Pigmans

VEENENDAAL: Musa Bektas, Hasan Ga’al Mohamed, Rob Hagenauw, Jelmer van Herk, Kjeld Hoefakker, Fatima Largo, Shane Roos, Harun Sabuncu, Ayoub Taament, Zeynep Urun, Diego Velders, Chanel van Wakeren